Job Opportunity

Sales Support Specialist

Houd jij van aanpakken en krijg je energie van een commerciële omgeving binnen de techniek? Word jij er blij van als je aan het einde van de dag flink wat orders vlot en soepel hebt verwerkt? Lijkt het jou daarnaast ook nog leuk om wisselend met klanten én leveranciers te communiceren? Dan zou de functie van intern accountmanager bij LGCE wel eens jouw toekomstige baan kunnen zijn!

Read More >>

Job Opportunity

Sales Support Specialist

Houd jij van aanpakken en krijg je energie van een commerciële omgeving binnen de techniek? Word jij er blij van als je aan het einde van de dag flink wat orders vlot en soepel hebt verwerkt? Lijkt het jou daarnaast ook nog leuk om wisselend met klanten én leveranciers te communiceren? Dan zou de functie van intern accountmanager bij LGCE wel eens jouw toekomstige baan kunnen zijn!

Read More >>

Fiber Optic Splice Connecting Kit 12 Port

QKFO-00021

Details

Fiber Optic Splice Connecting Kit 24 Port

QKFO-00022

Details

Fiber Optic Patchpanel black 19’’ 12/24/48 port 1U Universal

QPFO-10001-1HE

Details

Fiber Optic Kit 19’’ SC Duplex 12 port

QPFO-11222-1HE

Details

Fiber Optic Kit 19’’ LC Duplex 1x12 port Small hole

QPFO-11225-1HE

Details

Fiber Optic Kit 19’’ ST Simplex 24 port

QPFO-12411-1HE

Details

Fiber Optic Kit 19’’ LC Duplex 48 port

QPFO-12425-1HE

Details

Brilliant Splicing Cassette 24F OM4

QP56-K0FV1-NN

Details

Brilliant Splicing Cassette 12F OM4

QP56-K0FZ1-NN

Details

Brilliant Splicing Cassette 24F SM

QPA2-K0FV1-NN

Details

Brilliant Splicing Cassette 12F SM

QPA2-K0FZ1-NN

Details

High capacity FO Blank Enclosure Frame 1U up to 6 Cassette

QPFO-K3624-1U

Details

Fibre Management Box5,5mm 96HS

FTTX-ATT-29087

Details

Attema FttH indoor distributie box 7mm

FTTX-ATT-29089

Details

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy