CORONA VIRUS

Het zal u niet ontgaan zijn dat er wereldwijd drastische maatregelen genomen worden ter voorkoming van verdere verspreiding van het COVID-19 virus.

Door geen van deze maatregelen wordt LGCE momenteel beperkt in de uitvoering van de werkzaamheden en momenteel hebben wij geen problemen met productie en levering van de goederen uit ons assortiment. Wij houden de ontwikkelingen nauwgezet in de gaten en zullen u nader informeren indien daartoe aanleiding is.

Read More >>

CORONA VIRUS

Het zal u niet ontgaan zijn dat er wereldwijd drastische maatregelen genomen worden ter voorkoming van verdere verspreiding van het COVID-19 virus.

Door geen van deze maatregelen wordt LGCE momenteel beperkt in de uitvoering van de werkzaamheden en momenteel hebben wij geen problemen met productie en levering van de goederen uit ons assortiment. Wij houden de ontwikkelingen nauwgezet in de gaten en zullen u nader informeren indien daartoe aanleiding is.

Read More >>

SC Simplex Adapter MultiMode Grey

QSY-SC-MM-SA

SC Simplex Adapter MultiMode Grey/Beige

SC Simplex Adapter Single Mode Blue, Grade B with flange

QSY-SC-SM-AD-B

SC Simplex Adapter SM Blue Grade B with flange

ST Metal Simplex Adapter, Multi Mode

QSY-ST-MM-DA

ST Metal Simplex Adapter, Multi Mode

ST Metal Simplex adapter Single Mode

QSY-ST-SM-DA

ST Metal Simplex adapter Single Mode

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy