LGCE levert HCS bekabelingssysteem nieuwe huisvesting RIVM en CBG Utrecht.

HTC International is onlangs gestart met de aanleg van het HCS databekabelingsnetwerk in de nieuwe huisvesting van het Rijksinstituut van Volksgezondheid en Milieu (RIVM) en het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).

Read More >>

LGCE levert HCS bekabelingssysteem nieuwe huisvesting RIVM en CBG Utrecht.

HTC International is onlangs gestart met de aanleg van het HCS databekabelingsnetwerk in de nieuwe huisvesting van het Rijksinstituut van Volksgezondheid en Milieu (RIVM) en het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).

Read More >>

Flangeless LC/APC Duplex Adapter, SM Green

QSY-LC/APC-SM-ADA

Flangeless LC/APC Duplex Adapter, SM Groen

LC/APC Duplex Adapter with flange, SM Groen

QSY-LC/APC-SM-ADA FL

LC/APC Duplex Adapter with flange, SM Groen

LC Duplex adapter, MM square

QSY-LC-MM-DA

LC Duplex adapter, Multi Mode (4kant)

LC Duplex adapter, MM (sc hole)

QSY-LC-MM-DAS

LC Duplex adapter, Multi Mode (rechthoek)

LC Duplex adapter, MultiMode OM3 Aqua

QSY-LC-MM-DAS OM3

LC Duplex adapter, MultiMode OM3 Aqua

LC Duplex adapter, MM OM4 Violet

QSY-LC-MM-DAS OM4

LC Duplex adapter, Multi Mode OM4 violet

LC Duplex adapter Blue, SingleMode square

QSY-LC-SM-DA

LC Duplex adapter, Single mode Blauw vierkant

LC Duplex adapter, SingleMode Blue (sc footprint)

QSY-LC-SM-DAS

LC Duplex adapter, SingleMode Blue (sc footprint)

LC/PC SingleMode Duplex adapter Grade B without Flanges

QSY-LC-SM-DASFL

LC/PC SingleMode Duplex adapter Grade B without Flanges

SC Duplex Adapter MultiMode Grey/Beige

QSY-SC-MM-DA

SC Duplex Adapter MultiMode Grey/Beige

SC Duplex Adapter, Multi Mode OM3 Aqua

QSY-SC-MM-DA-OM3

SC Duplex Adapter, Multi Mode OM3 Aqua

SC Duplex Adapter, Single Mode Blue

QSY-SC-SM-DA

SC Duplex Adapter, Single Mode Blue

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy