Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

LC Quatro Adapter MultiMode OM4 with flange Violet

QSY-LC-MM-QAD OM4

LC Quatro adapter OM4 with flange SC duplex footprint Violet

LC Quattro Blue adapter, SingleMode

QSY-LC-SM-QAD

LC Quattro Blue adapter, SingleMode

LC/APC Green Quattro adapter, SingleMode

QSY-LC-SM-QAD LC/APC

LC/APC Green Quattro adapter, SingleMode

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy