Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Fujikura Fiber Identifier 30R incl. Power Meter

FFI-30R INCL POWERMETER

Fujikura Fiber Identifier 30R with Power Meter

Product sheet

Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1km G.657A1 SC/UPC-SC/APC

QLCB-1000-A1-SC-SCA

Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1km G.657A1 SC/UPC-SC/APC

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy