CORONA VIRUS

Het zal u niet ontgaan zijn dat er wereldwijd drastische maatregelen genomen worden ter voorkoming van verdere verspreiding van het COVID-19 virus.

Door geen van deze maatregelen wordt LGCE momenteel beperkt in de uitvoering van de werkzaamheden en momenteel hebben wij geen problemen met productie en levering van de goederen uit ons assortiment. Wij houden de ontwikkelingen nauwgezet in de gaten en zullen u nader informeren indien daartoe aanleiding is.

Read More >>

CORONA VIRUS

Het zal u niet ontgaan zijn dat er wereldwijd drastische maatregelen genomen worden ter voorkoming van verdere verspreiding van het COVID-19 virus.

Door geen van deze maatregelen wordt LGCE momenteel beperkt in de uitvoering van de werkzaamheden en momenteel hebben wij geen problemen met productie en levering van de goederen uit ons assortiment. Wij houden de ontwikkelingen nauwgezet in de gaten en zullen u nader informeren indien daartoe aanleiding is.

Read More >>

ST Simplex Pigtail OM3 50/125 micron 1 meter

QT54-B061-10

ST Simplex Pigtail 1 meter MM 50/125 OM3

SC Simplex MM 50/125 micron OM3 1 meter Pigtail

QT54-B062-10

SC Simplex Pigtail 1 meter MM 50/125 OM3

set of 12 colored SC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM3

QT54-B062-15 SET 12PC

set of 12 colored SC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM3

set of 12 colored LC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM3

QT54-B068-15 SET 12PC

set of 12 colored LC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM3

LC Pigtail MM OM3 micron 2 meter

QT54-B068-20

LC Simplex Pigtail 2 meter MM 50/125 OM3

ST-ST Duplex zip MM 50/125 micron OM3 1 meter Patchcord

QYT54-M0211-10

ST-ST Duplex zip MM 50/125 micron OM3 1 meter Patchsnoer

ST-ST Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchcord

QYT54-M0211-20

ST-ST Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchsnoer

Patchcords MM SC/PC to SC/PC 1,5m. 2mm thick.

QYT54-M0222-15

Patchcord MM SC/PC to SC/PC. 1,5 meter. Diameter 2mm. OM3 Simpex

SC-SC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchcord

QYT54-M0222-20

SC-SC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchsnoer

SC-SC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 3 meter Patchcord

QYT54-M0222-30

SC-SC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 3 meter Patchsnoer

SC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 1 meter Patchcord

QYT54-M0228-10

SC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 1 meter Patchsnoer

SC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchcord

QYT54-M0228-20

SC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchsnoer

LC-LC Duplex zip MM 50/125 OM3 1 meter patchcord

QYT54-M0288-10

LC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 1 meter patchsnoer

LC-LC Duplex zip MM 50/125 OM3 2 meter patchcord

QYT54-M0288-20

LC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter patchsnoer

LC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 3 meter Patchcord

QYT54-M0288-30

LC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM3 3 meter Patchsnoer

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy