Job Opportunity

Sales Support Specialist

Houd jij van aanpakken en krijg je energie van een commerciële omgeving binnen de techniek? Word jij er blij van als je aan het einde van de dag flink wat orders vlot en soepel hebt verwerkt? Lijkt het jou daarnaast ook nog leuk om wisselend met klanten én leveranciers te communiceren? Dan zou de functie van intern accountmanager bij LGCE wel eens jouw toekomstige baan kunnen zijn!

Read More >>

Job Opportunity

Sales Support Specialist

Houd jij van aanpakken en krijg je energie van een commerciële omgeving binnen de techniek? Word jij er blij van als je aan het einde van de dag flink wat orders vlot en soepel hebt verwerkt? Lijkt het jou daarnaast ook nog leuk om wisselend met klanten én leveranciers te communiceren? Dan zou de functie van intern accountmanager bij LGCE wel eens jouw toekomstige baan kunnen zijn!

Read More >>

SC Pigtail MM OM4 50/125 micron 1 meter

QT56-B062-10

Details

LC Pigtail MM OM4 50/125 micron 1,5 meter

QT56-B068-15

Details

Set of 12 colored LC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM4

QT56-B068-15 SET 12PC

Details

LC-SC duplex Patchcable 3 meter OM4

QYT56-0228-30

Details

LC-LC Duplex zip MM 50/125 OM4 1 meter patchcord

QYT56-M0288-10

Details

LC-LC Duplex zip MM 50/125 OM4 2 meter patchcord

QYT56-M0288-20

Details

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly OM4 12F

QYT56-H12SS-150-A2

Details

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly OM4 12F

QYT56-H12SS-250-A2

Details

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly OM4 12F 20M

QYT56-H12SS-200-A2

Details

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy