Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

SC Pigtail MM OM4 50/125 micron 1 meter

QT56-B062-10

SC Simplex Pigtail 1 meter MM 50/125 OM4

LC Pigtail MM OM4 50/125 micron 1,5 meter

QT56-B068-15

LC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM4

Set of 12 colored LC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM4

QT56-B068-15 SET 12PC

Set of 12 colored LC Simplex Pigtail 1,5 meter MM 50/125 OM4

LC-SC duplex Patchcable 3 meter OM4

QYT56-0228-30

LC-SC Duplex Patchsnoer 3 meter OM4

LC-LC Duplex zip MM 50/125 OM4 1 meter patchcord

QYT56-M0288-10

LC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM4 1 meter patchsnoer

LC-LC Duplex zip MM 50/125 OM4 2 meter patchcord

QYT56-M0288-20

LC-LC Duplex zip MM 50/125 micron OM4 2 meter patchsnoer

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly OM4 12F

QYT56-H12SS-150-A2

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly, OM4,12 Fiber, 15 meter Low Loss, MTP Connector Polarity Type A

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly OM4 12F

QYT56-H12SS-250-A2

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly, OM4,12 Fiber, 25 meter Low Loss, MTP Connector Polarity Type A

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly OM4 12F 20M

QYT56-H12SS-200-A2

MTP12 Female - MTP12 Female Assembly, OM4,12 Fiber, 20 meter Low Loss, MTP Connector Polarity Type A

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy