Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Cisco Meraki SFP 10Gig Base SR Multi-Mode Module

MA-SFP-10GB-SR

Cisco Meraki SFP 10Gig Base SR Multi-Mode Module

Cisco Meraki MS225-24P-HW Switch L2 with POE

MS225-24P-HW

Cisco Meraki MS225-24Port-HW Layer 2 Switch with POE

Product sheet

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy