Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Job Opportunity

Technisch commercieel medewerker binnendienst

40 uur- Numansdorp

Als technisch commercieel medewerker binnendienst aan de slag bij een innovatief bedrijf dat servicegericht is? Je adviseert klanten op het gebied van de te gebruiken materialen en stelt offertes op in samenwerking met de accountmanagers. Jouw actiegerichtheid wordt binnen ons team gewaardeerd.

Read More >>

Converter gigabit with SFP port to RJ-45

QSOP1000MC

Media Converter 10/100/1000MB, RJ-45 to SFP Slot

Product sheet

Gigabit LC MultiMode Duplex. SFP 550mtr for Converter

QSOP1000MMSFP

SFP Module 10/100/1000MB LC Multi Mode for Converter

SFP Module Gigabit LC Single Mode Duplex 20km

QSOP1000SMSFP

SFP-Module 10/100/1000MB for Converter LC Single Mode

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy