CORONA VIRUS

Het zal u niet ontgaan zijn dat er wereldwijd drastische maatregelen genomen worden ter voorkoming van verdere verspreiding van het COVID-19 virus.

Door geen van deze maatregelen wordt LGCE momenteel beperkt in de uitvoering van de werkzaamheden en momenteel hebben wij geen problemen met productie en levering van de goederen uit ons assortiment. Wij houden de ontwikkelingen nauwgezet in de gaten en zullen u nader informeren indien daartoe aanleiding is.

Read More >>

CORONA VIRUS

Het zal u niet ontgaan zijn dat er wereldwijd drastische maatregelen genomen worden ter voorkoming van verdere verspreiding van het COVID-19 virus.

Door geen van deze maatregelen wordt LGCE momenteel beperkt in de uitvoering van de werkzaamheden en momenteel hebben wij geen problemen met productie en levering van de goederen uit ons assortiment. Wij houden de ontwikkelingen nauwgezet in de gaten en zullen u nader informeren indien daartoe aanleiding is.

Read More >>

Converter gigabit with SFP port to RJ-45

QSOP1000MC

Media Converter 10/100/1000MB, RJ-45 to SFP Slot

Product sheet

Gigabit LC MultiMode Duplex. SFP 550mtr for Converter

QSOP1000MMSFP

SFP Module 10/100/1000MB LC Multi Mode for Converter

SFP Module Gigabit LC Single Mode Duplex 20km

QSOP1000SMSFP

SFP-Module 10/100/1000MB for Converter LC Single Mode

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy